procesní inženýr, ústecký kraj

kontakt
michaela beránková, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ústecký kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
8888
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro mezinárodní strojírenskou společnost, která se neustále rozvíjí, rozšiřuje svou výrobu a využívá nejmodernější výrobní technologie. Aktuálně hledáme zodpovědného a samostatného technologa.

Co budete v práci dělat?

  • stanovení technologických postupů a jejich změn,
  • tvorba podkladů pro kalkulace,
  • zavádění nových výrobků do výroby,
  • koordinace a zajištění technologické přípravy výroby,
  • řešení operativních problémů v kvalitě, produktivitě a technologie

Co s námi získáte?

  • práci ve stabilní společnosti s novou technologií,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • 5 týdnů dovolené,
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (roční bonus, příspěvky do PP, stravenky, jazykové kurzy, aj.),
  • odměny za pracovní i životní jubilea,
  • nadstandardní platové ohodnocení,
  • smlouvu na dobu neurčitou

Co by Vám nemělo chybět?

  • min. ÚSO vzdělání technického směru,
  • znalost metod svařování, tvarování výhodou,
  • zkušenosti s LEAN metodami,
  • dobré komunikativní a organizační schopnosti

Doplňující informace

Místo pracoviště: okres Teplice, Chomutov

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vaše reakce!

Konzultant: Michaela Beránková