process/lean specialista (brno, štíhlá výroba, aj)

kontakt
veronika michaličková - 777495010, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/8/05/2021/VM - t-3363

popis pracovní pozice

Jste člověk, který má zkušenosti se zefektivňováním procesů ve výrobě a logistice? Vytvářel/a jste optimalizovaná pracoviště dle metod Lean Managementu? Nehledáte práci primárně z kanceláře, naopak, rád/a hledáte příčiny přímo u zdroje - ve výrobě? Pokud se chcete uplatnit v mezinárodní výrobní společnosti, která se zaměřuje na automobilový průmysl a hledáte samostatnou práci, kde budete svým pánem/paní - skvělé, určitě nám o sobě dejte vědět!

co Vás na pozici čeká:

• tvorba optimalizovaných pracovišť dle metod Lean Managementu

• zefektivňování procesů, snižování nákladů výroby a plnění kvalitativních cílů

• hledání dalších úspor v rámci výroby či logistiky, sledování mezioperačních zásob

• spolupráce při tvorbě VSM (Value Stream Mapping) map, aplikace Kanban Pull systému

co vám nabídneme

• 25 dní dovolené

• zázemí stabilní mezinárodní společnost, nové projekty

• práce pouze na denních směnách

• stravenkový paušál v hodnotě 50,- Kč čistého/den

• ActivePass

• firemní akce - Family day, Vánoční večírek, atd.

• narozeninové Flexipasy v hodnotě 500,- Kč

• Flexipasy k narození dítěte v hodnotě 1 000,- Kč

• proplacení očkování proti chřipce

• čisté a bezpečné pracovní prostředí

co od vás očekáváme

• předchozí praxe v oblasti automotive nebo příbuzném technickém oboru na obdobné pozici

• technické vzdělání, samostatnost, inovativní myšlení

• znalost metod průmyslového inženýrství a statistických metod

• pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny (B2 a vyšší - komunikativní úroveň)

• výhodou je znalost, aplikace a zavádění praktiky Lean Tools v provozu (5S, Kanban, VSM ) výhodou

• zkušenost se SAP je také výhodou

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Budu Vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na veronika.michalickova@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.