procure to pay specialist, praha 8 - karlín

kontakt
veronika vyletová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha 8 - karlín, hlavní město praha
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
9084
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Máte již zkušenosti z účetnictví a/nebo financí? Chcete prohloubit znalosti z oblasti procurement v prostředí mezinárodní společnosti? Umíte skvěle anglicky? Pak je tato příležitost právě pro Vás.

Co můžete očekávat:

  • prostředí mezinárodní společnosti
  • skvělá dopravní dostupnost přímo u metra Anděl
  • zajímavé pracovní ohodnocení
  • velký balíček benefitů
  • smlouvu na 6 měsíců s možností prodloužení

Co budete mít jako Procure to Pay Specialista na starosti:

  • koordinaci a zpracování faktur a jejich plateb
  • komunikaci s klienty
  • podílení se na měsíční uzávěrce
  • přípravu rozvahy
  • reportování
  • aktivní účast na projektech

Jak by měl vypadat profil ideálního Procure to Pay Specialisty:

  • výborná znalost anglického a českého jazyka (další cizí jazyk výhodou)
  • zkušenosti z oblasti účetnictví/financí
  • nadstandardní znalost MS Excel
  • ukončené vysokoškolské vzdělání