programátor c# / .net / javascript, bohumín

kontakt
aneta muchová - 778463514, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
bohumín, moravskoslezský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/96/03/2021/AM - t-3173

popis pracovní pozice

Máte výborné znalosti programování v jazycích C#, ASP.NET, JavaScript?

Máte zkušenosti s SQL, platformy MS SQL, Oracle?

Pak čekáme na Vaše CV!

Budete programovat a provádět údržbu podpůrných aplikací a webových služeb nad interním informačním systémem výrobní společnosti a řešit specifické úlohy ICT.

co vám nabídneme

  • zajímavá práce v mezinárodní dynamické společnosti
  • možnost odborného rozvoje a vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • home office 2 dny v měsíci
  • závodní stravování
  • vzdělávací kurzy
  • školení
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění

co od vás očekáváme

  • zkušenosti s programováním v C#, ASP.NET, JavaScript
  • znalost SQL, platformy MS SQL, Oracle
  • základní znalosti reportingových a analytických nástrojů
  • zkušenosti s UML výhodou
  • znalost anglického jazyka (A2)
  • ochotu učit se novým věcem
  • časovou flexibilitu, schopnost analytického myšlení, přesnost
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svoje CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.muchova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.