programátor c# senior, brno

kontakt
soňa vančová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
9060
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Máš za sebou několik let zkušeností v programování v C#?

Nevyhovuje Ti korporátní prostředí a chceš raději pracovat v menší firmě?

Máme pro Tebe tu správnou nabídku! Menší česká společnost zabývající se vývojem software pro zákazníky hledá Programátora C# (Winforms)

Co je potřeba ovládat pro výkon pozice:

· dobrá znalost programování v .NET framework 4 a výše, jazyk C#

· praxe ve vývoji .NET framework alespoň 1 rok

· praktické znalosti objektového programování, objektový návrh

· vývoj aplikací Windows Forms nebo WPF

· zkušenosti s vývojem databázových aplikací (nejlépe MS SQL ale může být i jakákoliv jiná databáze)

· pasivní znalost angličtiny na úrovni nutné ke studiu technické dokumentace a získávání informací z webu.

Co může společnost nabídnout?

· vstřícné prostředí malé společnosti o cca 35 lidech

· možnost odborného vzdělávání a práce na různorodých projektech

. zázemí firmy s 25letou tradicí

Nástup: dohodou