programátor cnc frézy, chomutov

kontakt
lucie pechová - 778435069, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
chomutov, ústecký kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/25/10/2018/LP - t-492
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Ahoj, mé jméno je Lucie a právě hledám šikovné kolegy do Chomutova. Jsi vyučený obraběč kovů či jiný kovo obor? Právě jsi absolvoval toto zaměření a nevíš, kde se uplatnit? Nebo jsi už zaučený a ovládáš CNC frézy?

Pokud ano, tak mám pro Tebe fajn místo ve firmě, která se specializuje na výrobu klik na dveře a okna.

Co Tě čeká?

  • programování CNC fréz v systému Sinumerik
  • kalibrace, výměna nástrojů
  • spolupráce s techniky ohledně nových nápadů pro zlepšení efektivity
  • obsluha frézy, kontrola kvality
  • zaučení a technická podpora pro kolegy obsluhy fréz
  • základní údržba stroje
  • práce v třísměnném provozu

Co Vám nabídneme

  • mzda 28.000,- Kč
  • stravenky v hodnotě 110,- Kč
  • 22 dnů dovolené
  • zvýhodněné ceny na firemní výrobky
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • školení, kurzy

Co od vás očekáváme

  • SOU vzdělání v kovo oboru
  • absolvent či praxe s programováním CNC fréz
  • orientace v technické dokumentaci
  • dovednost pracovat s měřícími nástroji
  • manuální zručnost

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.