programátor java, ostrava

kontakt
aneta muchová - 778463514, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/12/04/2021/AM - t-3245

popis pracovní pozice

Pro vývoj softwarových aplikací na zajímavém projektu hledáme dalšího programátora do menšího týmu zkušených programátorů. Jedná se o projekt zaměřený na vývoj IT řešení pro naše zahraniční zákazníky a spolupracujeme na něm s našimi německými partnery. Primárním úkolem je vývoj diagnostického nástroje pro průmyslové komunikační protokoly.

co vám nabídneme

  • velmi zajímavé platové ohodnocení
  • přátelské prostředí na pracovišti ve zkušeném týmu o 3-4 pracovnících
  • zajímavou a perspektivní práci
  • Home office
  • nepracujeme v open space
  • flexibilní pracovní doba
  • bonusy
  • prémie
  • 13. plat
  • stravenky
  • nápoje na pracovišti
  • 25 dnů dovolené
  • notebook

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • programováni v JAVA
  • znalost Eclipse RCP platforma
  • znalost GUI programování
  • AJ komunikativně
  • základní znalost Eclipse EMF
  • komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost

jak se přihlásit

Máte zájem o tento projekt? Zašlete nám CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.muchova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514