programátor mobilních aplikací - junior, brno

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/58/07/2020/SV - t-2429

popis pracovní pozice

Pro menší českou IT společnost se zákazníky převážně v České Republice a na Slovensku hledáme nového kolegu- programátora mobilních aplikací. Společnost vyvíjí vlastní produkty na trhu platebních, stravovacích, docházkových systémů a služeb.

Zajímá Tě programování mobilních aplikací? Máš už za sebou nějaké měnší projekty či zkušenosti?

Pojď se věnovat vývoji a údržbě multiplatformních mobilních aplikací založených na Xamarin.Forms.

Budeš mít na starosti také vývoj aplikační i business logiky.

  • práci v prima kolektivu menší české IT firmy s 28-lety úspěšného fungová na trhu
  • podílení se na vývoji nových produktů v úzké vazbě na zákazníka
  • dlouhodobou spolupráci
  • stravenky
  • po zkušební době „homeoffice“ (dva dny v týdnu)
  • společné celofiremní akce
  • nekuřácké prostředí

co od vás očekáváme

  • 1-2 roky praxe (možnost práce i při škole)
  • zkušenosti s vývojem v Xamarin.Forms (Android, iOS)
  • dobrá znalost C#/.NET (.NET 4.8, .NET CORE 3.1)
  • znalost REST API, WCF
  • znalost dependency injections (Unity Container)
  • výhodou znalost aplikačních frameworku (Prism, MvvmCross apod.)
  • znalost ORM (NHibernate, Entity framework)
  • pasivní znalost angličtiny pro studium dokumentace a hledání na webu
  • výhodou znalost T-SQL

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.