programátor .net /c#, ostrava

kontakt
aneta nováková - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/82/08/2019/AN - t-1326

popis pracovní pozice

Náš klient má v plánu rozjezd nového zajímavého projektu a hledáme dva programátory do jejich týmu. Jedná se o projekt zaměřený na Smart Metering, kde se zaměřují na vývoj softwarových aplikací pro spotřebitele a rozvoj koncových systémů. Druhá část týmu sedí v Německu, takže není důležité odkud pracujete (Home Office), ale že jste online a plníte zadané úkoly.

  • rozvíjení koncových systémů, které umožňují uživatelům spravovat oblast měřicích zařízení a jsou schopny sbírat, vyhodnocovat a měřit data
  • vývoj webového portálu pro spotřebitele a průmyslové zákazníky

co vám nabídneme

  • velmi zajímavé platové ohodnocení
  • zaškolení v Německu - spolupráce s německým týmem
  • zajímavou a perspektivní práci
  • možnost téměř 100% Home office
  • nepracujeme v open space
  • flexibilní pracovní doba
  • bonusy
  • prémie
  • 13. plat
  • stravenky
  • nápoje na pracovišti
  • 25 dnů dovolené
  • notebook

co od vás očekáváme

  • znalost v programování: C# / Visual-Studio
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Angličtina nebo Němčina na komunikativní úrovní - musíte se domluvit s německými kolegy
  • komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost, práce v týmu

Zkušenosti s:

  • .NET Framework - WPF, WCF, Entity-Framework and ASP.NET Web API
  • Relační databáze, nejlépe ORACLE anebo MS SQL
  • Agilní metody - TDD a SCRUM

Výhodou

  • Angular, HTML5, CSS3
  • Progresivní webové aplikace na Androidu
  • Automatické testování

jak se přihlásit

Máte zájem o tento projekt? Zašlete nám CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514