programátor pro e-commerce, ostrava

kontakt
aneta muchová - 778463514, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/115/01/2021/AM - t-2912

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, který patří mezi velké hráče na trhu e-commerce, hledáme posily (vývojáře a programátory) na oddělení, které se zaměřuje na výrobu a servis velkých e-shopových řešení na míru pro jejich zákazníky. Nejedná se o korporát, takže nabízí velkou míru svobody v realizaci nápadů a možnost se posouvat kariérně dále. Firma nabízí možnost spolupráce na HPP i IČO.

co vám nabídneme

  • profesionální tým, od kterého se můžeš učit
  • práci na zajímavých a různorodých projektech – nekopírujeme, ale tvoříme!
  • pružnou pracovní dobu, která bude vyhovovat tvým potřebám
  • 25 dní dovolené, možnost homeoffice, sickdays
  • stravenky, ovocné svačiny 2x týdně, neomezený přísun kávy
  • Multisport karta, pokud rád/a sportuješ
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • partnerské slevy u předních e-shopů
  • teambuildingový příspěvek na akci s kolegy
  • kurz AJ na pracovišti v pracovní době
  • celofiremní teambuildingové akce několikrát ročně
  • chill out zónu v našich kancelářích – fotbálek, šipky, relax

co od vás očekáváme

  • znalost ASP.NET, C#
  • znalost JavaScript, Angular 4+
  • znalost MS SQL a T-SQL
  • znalost XSLT (+ XPath výhodou, ne však podmínkou)
  • znalost jQuery, HTML5, CSS3 výhodou
  • znalost TFS výhodou
  • schopnost týmové práce
  • výhodou je zkušenost s programováním webových aplikací nebo e-shopů

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svoje CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.muchova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.