programátor webových aplikací, brno

kontakt
soňa vančová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
9050
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Zajímá Tě vývoj webových aplikací?

Baví Tě práce v C#, ale orientuješ se i v Javascript, HTML a CSS?

Nebaví Tě práce ve velkém korporátu, nebo jsi těsně po škole?

Menší, ale úspěšná česká IT společnost hledá do svého týmu, který vyvíjí stravovací a identifikační systémy kolegu na pozici Programátor webových aplikací.

Náplň práce:

- vývoj aplikací založených na ASP.NET

- řízení menších projektů – sběr požadavků, analýza, zpracování, prezentace výsledků

- tvorba webových aplikací (HTML, Javascript, jQuery, CSS)

- programování .NET Framework 4.6 a výše, jazyk C#

Požadované znalosti:

- zkušenosti s vývojem ASP.NET aplikací

- znalost HTML, Javascript, CSS

- praktické znalosti objektového programování, objektový návrh

- běžná znalost SQL (nejlépe MS SQL), znalost .NET a C#

- pasivní znalost angličtiny pro studium dokumentace a hledání na webu

Společnost může nabídnout:

- práci v kolektivu menší české IT firmy s 25-letou tradicí v oblasti identifikačních a stravovacích systémů

- participaci na vývoji nových produktů v úzké vazbě na zákazníka

- možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi

Nástup: po dohodě