project engineer for development, rožnov pod radhoštěm

kontakt
aneta nováková - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
rožnov pod radhoštěm, zlínský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/212/05/2019/AN - t-1106

popis pracovní pozice

Hledáme další členy do vývojového týmu ve stabilní německé společnosti s rodinnou tradicí, která vyrábí komponenty do automobilů prémiových značek a každé druhé vozidlo na celém světě vlastní některý z jejich produktů. Pokud jste zapálený do projektového řízení v automotive, tak čekáme právě na Vás!

  • projekt bude vaše dítě - provázíte jej od zavedení po sériovou výrobu
  • máte technickou zodpovědnost za výrobky v sériové výrobě
  • současně spolupracujete na vývojových projektech
  • budete mít zodpovědnost za řízení a provádění technických změn
  • dohlížíte na práci konstruktérů a kontrolujete rozpočet projektu
  • komunikace se zákazníky a dodavateli je na denním pořádku
  • spolupracujete s mezinárodním projektovým týmem

  • práce ve stabilní německé společnosti a možností kariérního růstu
  • 13. plat, odměny před dovolenou, Vánoci a podíl na zisku společnosti
  • možnost stáží v zahraničí
  • příspěvek na dopravu již od 2 km
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy, kurzy osobního rozvoje
  • celý oběd (3 chody) pouze za 25 Kč
  • firemní lékař, fyzioterapeut a psycholog
  • jesle, školka, odpolední klub pro děti do 15 let, letní tábory
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • flexibilní systém elektronických benefitů
  • programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)

co od vás očekáváme

  • SŠ nebo VŠ technického zaměření - ideálně strojní nebo elektro
  • tvůrčí osobnost, která se snaží vždy nalézt řešení
  • praxe s projektovým řízením produktu v automotive
  • angličtina na komunikativní úrovní (komunikace se zákazníkem, mezinárodními týmy či dodavateli)
  • ochota cestovat (přibližně jednou za měsíc na pár dní)

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svoje CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.