project manager, ostrava

kontakt
sára kadlecová - 770193342, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/219/04/2019/SK - t-889
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Rádi komunikujete v angličtině?

Máte zkušenost s vedením týmu lidí?

Pracujete s programem AutoCAD?

Neváhejte a staňte se nepostradatelným členem našeho týmu!

Na starosti budete mít

  • komunikaci s dodavateli a se zákazníky
  • zodpovědnost za úspěšné dokončení celého projektu
  • vedení týmu lidí ( vedení týmu do 10 lidí )
  • plánování výroby a dodacích termínů
  • poskytování informací zákazníkovi z právě probíhající výroby daného projektu, průběžná kontrola výroby
  • hledání ( a návrhy ) řešení k úspěšnému dokončení projektu

co vám nabídneme

  • pružnou pracovní dobu
  • práci v jednosměnném provozu
  • mladý a příjemný kolektiv
  • možnost kariérního růstu
  • 13. a 14. plat
  • 5 dní volna navíc pro návštěvu lékaře apod.
  • dlouhodobou spolupráci ve stabilní české firmě s více jak desetiletou tradicí

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru - podmínkou
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenost s vedením týmu lidí
  • AJ - na komunikativní úrovni ( slovem i písmem, na starosti budete mít každodenní komunikaci se zákazníky )
  • znalost programu AutoCAD / MS Office
  • znalost konstrukce plechových dílů a stolařských výrobků - výhodou
  • ŘP sk. B
  • zodpovědnost, flexibilitu, logické a technické myšlení, schopnost práce v týmu, komunikativnost aj.

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.