projektový inženýr, vyškov

kontakt
soňa vančová - 778 718 086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
vyškov, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/198/05/2019/BŠ - t-1113

popis pracovní pozice

Výrobce plastů pro automobilový průmysl ale i zdravotnictví, který spolupracuje se zákazníky po celém světě hledá do svého týmu nového Projektového inženýra.

na pozici Vás čeká:

  • projektový management přípravy výroby plastových dílů
  • hodnocení stavu a fungování procesů , optimalizace stávajících projektů
  • analýza pracovních cyklů, optimalizace výroby a zásobování materiálem
  • navrhování zlepšení zastaralých nebo neefektivních úseků výroby
  • dohled nad dodržením termínů, rozpočtu a cílů projektu, reporting
  • spolupráce s dalšími odděleními  včetně kvality při komunikaci se zákazníky a řešení reklamací
  • příprava vzorků, zkoušek a technické dokumentace k plastovým výrobkům a formám
  • účast na zákaznických a systémových auditech

co vám nabídneme

  • stabilní pracovní místo v zázemí prosperující firmy
  • odborný a osobní rozvoj
  • občasné pracovní cesty v rámci Evropy
  • motivující platové ohodnocení závislé na schopnostech a zkušenostech
  • stravenky, penzijní připojištění, jazykové kurzy
  • notebook, mobil
  • pružná pracovní doba
  • dobrý kolektiv

co od vás očekáváme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • zkušenosti z oblasti vstřikování plastů  velkou výhodou
  • znalost systémové normy ISO 9001 (ISO/TS 16949 výhodou)
  • komunikativní znalost angličtiny
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • iniciativu v řešení technických problémů
  • analytické a logické myšlení
  • ŘP sk. B

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na adam.prokopec@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.