projektový koordinátor emobility, mladá boleslav

kontakt
michaela princová - 770147190, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
mladá boleslav, středočeský kraj
obor
Administrativa
referenční číslo
/22/01/2019/MP - t-663

popis pracovní pozice

Pro největšího českého výrobce automobilů hledáme vhodného kandidáta na externí pozici: Projektový koordinátor eMobility, který bude spolupracovat na projektu, týkající se eMobility. Zajímá Vás oblast elektromobility a chtěli byste zde uplatnit své zkušenosti? Je Vaší předností samostatnost?

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

Identifikace klíčových aktivit a produktů z oblasti elektromobility s potenciálem pro implementaci ve firmě

Vývoj nových obchodních modelů kombinující technologické a obchodní aspekty spojené s elektrickými vozy

Benchmarking, zpracování statistických podkladů, podpůrných dat a zavádění moderních trendů v oblasti automotive

Aktivní podpora a konzultace při startu projektu s externími subjekty (importéry), ale i interně

Podpora implementace vyvinutých strategií pomocí tvorby implementačního plánu, zajištění vhodné adaptace nástrojů a zavedení follow-up programu

Zajištění kontinuity implementovaných strategií

Podpora při komunikační strategii na retailové partnery a síť včetně přípravy eventů

Podpora projektového manažera, zpracování zápisů z jednání a příprava na projekční porady

Analýza studií a příprava výstupů relevantní implementaci dílčích projektů

Analýza trhu a sledování trendů a implementace

Velmi zajímavou, podnětnou pracovní pozici s možností seberealizace

Dovolenou navíc, stravenky, sickdays

Mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem

Mezinárodní kolektiv

Práci u naší největší automobilové společnosti

Kancelář se nachází v Mladé Boleslavi (Kosmonosy)

co od vás očekáváme

VŠ vzdělání (preferováno technicko – ekonomické)

Znalost AJ na úrovni C1, znalost NJ alespoň pasivně

Znalost a zkušenost z oblasti automotive, ideálně After Sales

Zkušenost s projektovým řízením

Zájem o téma eMobility a moderních automotive trendů jako plus

MS Office na vysoké úrovni – priorita Powerpoint

Občasné služební cesty po Evropě

Výborné komunikační a organizační dovednosti

Týmový hráč

Analytické myšlení

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď".

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.