projektový koordinátor emobility, mladá boleslav

kontakt
michaela princová - 770147190, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
mladá boleslav, středočeský kraj
obor
Administrativa
referenční číslo
/22/01/2019/MP - t-663
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro největšího českého výrobce automobilů hledáme vhodného kandidáta na externí pozici: Projektový koordinátor eMobility, který bude spolupracovat na projektu, týkající se eMobility. Zajímá Vás oblast elektromobility a chtěli byste zde uplatnit své zkušenosti? Je Vaší předností samostatnost?

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

Identifikace klíčových aktivit a produktů z oblasti elektromobility s potenciálem pro implementaci ve firmě

Vývoj nových obchodních modelů kombinující technologické a obchodní aspekty spojené s elektrickými vozy

Benchmarking, zpracování statistických podkladů, podpůrných dat a zavádění moderních trendů v oblasti automotive

Aktivní podpora a konzultace při startu projektu s externími subjekty (importéry), ale i interně

Podpora implementace vyvinutých strategií pomocí tvorby implementačního plánu, zajištění vhodné adaptace nástrojů a zavedení follow-up programu

Zajištění kontinuity implementovaných strategií

Podpora projektového manažera, zpracování zápisů z jednání a příprava na projekční porady

Analýza studií a příprava výstupů relevantní implementaci dílčích projektů

Analýza trhu a sledování trendů a implementace

Co Vám nabídneme

Velmi zajímavou, podnětnou pracovní pozici s možností seberealizace

Dovolenou navíc, stravenky, sickdays

Mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem

Mezinárodní kolektiv

Práci u naší největší automobilové společnosti

Kancelář se nachází v Mladé Boleslavi (Kosmonosy)

Co od vás očekáváme

VŠ vzdělání (preferováno technicko – ekonomické)

Znalost AJ na úrovni C1, znalost NJ alespoň pasivně

Znalost a zkušenost z oblasti automotive, ideálně After Sales

Zkušenost s projektovým řízením

Minimálně základní znalost z oblasti prodeje dílů, příslušenství a software v rámci automobilového průmyslu

Zájem o téma eMobility a moderních automotive trendů jako plus

MS Office na vysoké úrovni – priorita Powerpoint

Ochota cestovat – pravidelné služební cesty

Výborné komunikační a organizační dovednosti

Týmový hráč

Analytické myšlení

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.