projektový nákupčí, ústí nad labem

kontakt
michaela beránková, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ústí nad labem, ústecký kraj
obor
Nákup
referenční číslo
8900
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro mezinárodní výrobní společnost v okrese Ústí nad Labem hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Projektový nákupčí. Pokud máte dobrou znalost německého nebo anglického jazyka a baví vás Excel, pak je tu příležitost právě pro vás.

Co budete mít na starostí?

  • objednávání materiálu pro výrobu,
  • odpovědnost za včasné dodání výrobků,
  • přijmutí a zpracování zákaznických objednávek,
  • správa zákaznických portálů,
  • zpracování reklamaci formou 8D reportu

Co s námi získáte?

  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • 13. plat,
  • jazykové kurzy,
  • 5 týdnů dovolené,
  • zázemí prosperující společností

Co od Vás očekáváme my?

  • SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru,
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ jazyka,
  • dobrá znalost Excel,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • praxi v automobilovém průmyslu výhodou

Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem

Konzultant: Michaela Beránková / michaela.berankova@randstad.cz