projektový pracovník - administrativní podpora, mladá boleslav

kontakt
michaela princová - 770147190, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
mladá boleslav, středočeský kraj
obor
Administrativa
referenční číslo
/43/09/2018/MP - t-523
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Projektový pracovník – administrativní podpora

Pro našeho klienta, českého výrobce automobilů hledáme vhodného kandidáta na externí pozici: Projektový pracovník – administrativní podpora. Máte praxi v administrativě a profesionální vystupování? Jste komunikativní a to i v cizím jazyce? Pak hledáme právě Vás.

Co bude náplní Vaší práce?

Udržovat kompletní archiv a statistický přehled všech výstavních vozů v rámci útvaru

Evidence veškerých vozů (zápůjčky, návratky, poškození, opravy a prodej, případně likvidace výstavních vozů v systému JES)

Aktualizace umístění vozů v operativním plánu vozů

Příprava všech předávacích dokumentů pro vozy nebo zboží a jejich archivace

Příprava a kontrola platnosti celních dokumentů ATA, projednávání celních dokumentů s Obchodní komorou ČR a na celním úřadě

Fyzická příprava a kontrola výstavních vozů před expedicí (nabití autobaterií, tlaku v pneumatikách, stav paliva, doplnění paliva, objednání vyčištění vozu)

Přítomnost při nakládce vozů a materiálu pro výstavní, filmové, nebo foto účely a zajišťování předání přepravních a celních dokumentů přepravci

Přebírání, kontrola výstavních vozů po návratu od spedice a vráceného materiálu

Vystavení objednávek na úpravy a opravy výstavních vozů a exponátů

Kontrola stavu a množství výstavních SPZ

Inventury vozů a materiálu, vypracování přehledů o stavu, stáří a počtu vozů vozového parku

Zajištění objednání dopravy vozů na jednotlivé akce

Příprava dokumentů podle směrnice o nakládání s vozy v režimu utajení a zajištění přítomnosti útvaru Ochrany závodu (SO), pokud to směrnice vyžaduje

Pravidelná příprava vozů dle Směrnice o likvidaci vozidel na prodej nebo šrotaci (zajištění posouzení vozidel útvarem kvality, třídění vozů k prodeji a šrotaci, zajištění ocenění vozů, příprava a zajištění schválení všech nezbytných dokumentů dle směrnice, zajištění odepsání vozů po šrotaci z interního systému, předání dokumentů k archivaci a skartaci příslušným útvarům)

Zajištění komunikace příslušných interních útvarů při výrobě a opravách výstavních, prezentačních a zvláštních vozů

Kontrola údržby, skladování a stavu vozidel a exponátů

Fyzická manipulace s vozy

Podpora týmu v místě konání výstav, eventů a dalších akcí zajišťovaných útvarem VME

Co Vám nabídneme

Zajímavou a perspektivní práci

Dovolenou navíc, stravenky, sickdays

Mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem

Mezinárodní kolektiv

Práci u naší největší automobilové společnosti

Místo výkonu Mladá Boleslav

Co od vás očekáváme

SŠ s maturitou

Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Jazyková dovednost – aktivní znalost AJ nebo NJ podmínkou

Práce na PC (MS Office, SAP výhodou)

Pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, schopnost rychle se učit

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.