projektový pracovník – network development, mladá boleslav

kontakt
hana brázdilová - 770147190, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
mladá boleslav, středočeský kraj
obor
Marketing
referenční číslo
/36/06/2018/HB - 311
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Popis pozice

Pro našeho klienta, českého výrobce automobilů, hledáme vhodného kandidáta na externí pozici: Projektový pracovník - Network Development do Mladé Boleslavi, který bude zodpovědný za projekty: New Service Formats, Rebranding, Digitalization of company service apod. Máte zkušenost s projektovým řízením? Jste komunikativní a to i v cizím jazyce? Pak hledáme právě Vás.

Co bude náplní Vaší práce?

Účast na globální servisní strategii, nové servisní formáty, Rebranding, příprava projektu „Digitalizace servisu“, vstup na nové trhy a jiná témata

Projektové řízení (vlastní projekty i spoluúčast)

Aktivní komunikace s importéry a interními odděleními

Pravidelný reporting

Další rozvoj servisních strategií a produktů

Nabízíme

Zajímavou a perspektivní práci

Dovolenou navíc, stravenky, sickdays

Mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem

Práci u naší největší automobilové společnosti

Přátelské a neformální pracovní prostředí v mezinárodním týmu

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav - Kosmonosy

Profil ideálního kandidáta

VŠ vzdělání (technické, ekonomické, obchodní)

Výbornou znalost MS Office (PowerPoint, Excel, Word, Outlook)

Řidičský průkaz sk. B

Plynulá komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem (NJ výhodou, další jazyky vítány)

Časová flexibilita, orientace na výkon, odolnost vůči stresu

Ochota cestovat - služební cesty až 20%

Skvělé organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti

Proaktivní přístup, otevřenost vůči novinkám

Zkušenost z oblasti automotive výhodou

POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY MAGISTERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ