projektový pracovník – podpora plánování odbytu, mladá boleslav

kontakt
michaela princová - 770147190, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
mladá boleslav, středočeský kraj
obor
Administrativa
referenční číslo
/9/07/2018/HB - t-338
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou automobilů, hledáme vhodného kandidáta na externí pozici: Projektový pracovník – podpora plánování odbytu do Mladé Boleslavi. Máte zkušenosti z oblasti prodeje a ekonomiky provozu prodeje? Jste komunikativní? Pak hledáme právě Vás.

Co bude náplní Vaší práce?

Zajišťuje logistiku zboží pro prodejnu a středisko přípravy vozů

Provádí systémovou a fyzickou evidenci skladů zboží

Kontroluje kompletnost zakázek dodatečných montáží originálního příslušenství

Dohlíží na správnost interních zakázek a jejich kompletnost

Realizuje účetní evidenci zakázek dle jejich zařazení podle plateb a účelu

Provádí finanční členění prodávaného zboží a služeb na interní platby a externí platby

Zpracovává interní doklady – zakázky, faktury provozu přípravy služebních vozů

Spolupracuje s ekonomickými útvary ve firmě a předává jim výstupy z účetních závěrek

Spolupracuje na zajištění mimořádných prezentačních akcí Zákaznického centra

Spolupracuje na inventurách

Komunikace se zákazníky Zákaznického centra

Provádí systémovou evidenci skladu vozidel

Co Vám nabídneme

Znalost MS Office

Znalost z oblasti prodeje a ekonomiky provozu prodeje

Nadprůměrné komunikační schopnosti

Řidičský průkaz skupiny B

Znalost AJ nebo NJ výhodou

Co od vás očekáváme

Zajímavou a perspektivní práci

Dovolenou navíc, stravenky, sickdays

Mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem

Práci u naší největší automobilové společnosti

Místo výkonu Mladá Boleslav