projektový pracovník – produktový specialista - emobilita, mladá boleslav

kontakt
michaela princová - 770147190, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
mladá boleslav, středočeský kraj
obor
Marketing
referenční číslo
/21/09/2018/HB - 441
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou automobilů, hledáme vhodného kandidáta na externí pozici: Projektový pracovník - Produktový specialista - eMobilita do Mladé Boleslavi. Jste absolventem VŠ, hovoříte anglicky, orientujete se v projektovém managementu, máte rád/a dynamickou práci a chcete spojit svou kariéru s úspěšnou automobilovou značkou? Pak hledáme právě Vás.

Co bude náplní Vaší práce?

Využití nových obchodních modelů a trendů spolupráce s firmou Energy Utilities

Vývoj B2B prodeje firemních produktů a služeb (Energy Utilities a další partneři B2B)

Vývoj jedinečného prodejního návrhu společnosti pro zákazníky B2C

Rozvoj balíčků služeb a údržby v rámci projektu eMobility

Řízení projektů spojených s novým konceptem nabízení produktů a služeb eMobility a marketingových aktivit centrálně a na různých trzích

Příprava a vedení tendrů

Komunikace s firmou Energy Utilities a dalšími partnery

Práce s různými trhy: benchmarking, komunikace, příprava materiálů, diverzifikace právních předpisů

Nabízíme

Zajímavou a perspektivní práci

Dovolenou navíc, stravenky, sickdays

Mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem

Práci u naší největší automobilové společnosti

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav - Kosmonosy

Profil ideálního kandidáta

VŠ vzdělání

Anglický jazyk (min. B2 – středně pokročilý), německý jazyk výhodou

Dovednosti řízení projektů, vysoká úroveň sebeorganizace

Zkušenosti s prodejem B2B jsou výhodou

Zkušenosti v oblasti energetiky/automobilového průmyslu jsou výhodou

MS Office (Excel, Word, Powerpoint, Outlook)

Komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti

Pozitivní přístup k řešení problémů, proaktivita a kreativita