projektový specialista/inženýr, jihlava

kontakt
david gahler - 770173952, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
jihlava, kraj vysočina
obor
Strojírenství
referenční číslo
/160/01/2020/DG - t-1830

popis pracovní pozice

Hledáte práci v oblasti projektového řízení v automobilovém průmyslu? Dorozumíte se v Aj + Nj? Chtěli byste pracovat ve stabilní firmě, která si svých zaměstnanců opravdu váží a zajímá se o jejich potřeby a požadavky? Pokud ano, možná je tato nabídka ta pravá.

Popis prac. náplně:

  • koordinace zavádění změn (designu, procesů) s dodavateli, zákazníky, oddělením vývoje a kvality
  • vedení speciálních projektů, definování strategie projektů (Q-témata, změny procesů)
  • zodpovědnost za optimalizaci procesů
  • zodpovědnost za projekty digitalizace a AI
  • účast na týmových workshopech pro jednotlivé projekty, mezinárodní spolupráce s vývojovým centrem ve Francii

co vám nabídneme

  • solidní finanční ohodnocení
  • výrazná pomoc s relokací!
  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná prac. doba + Home Office
  • příležitost k profesnímu růstu
  • jazykové kurzy, sportovní aktivity, věrnostní benefity a mnoho dalších bonusů

co od vás očekáváme

  • VŠ technického směru nebo SŠ s maturitou strojírenského zaměření a min. 5 let praxe na obdobné pozici
  • komunikativní znalost anglického a německého jazyka (slovem i písmem)
  • zkušenosti s vedením lidí/projektů výhodou
  • iniciativa, komunikativnost, flexibilita
  • zkušenosti ze sériové výroby v automobilovém průmyslu, testování, oddělení vývoje nebo kvality
  • mezinárodní zkušenosti vítány

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.