provozní zámečník/údržba, dubí

kontakt
michaela beránková, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
dubí, ústecký kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
8499
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro menší výrobní společnost aktuálně hledáme zkušeného údržbáře nebo seřizovače na pozici provozního zámečníka/údržbáře.

Náplň práce:

  • provádění mechanické údržby strojů
  • opravy strojů a zařízení
  • podílení se na řešeních a úpravách pro zamezení poruchovosti
  • samostatná organizace menších oprav

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a zahraniční společnosti
  • odpovídající mzdové podmínky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pololetní příspěvek do mzdy

Požadujeme:

  • vyučen v oboru
  • praxe v údržbě a opravárenství strojů a zařízení ve výrobní společnosti min. 3 roky
  • samostatnost, manuální zručnost, schopnost samostatně rozhodovat
  • znalost pneumatických systémů a obráběcích strojů výhodou
  • velkou výhodou svářečské oprávnění a VZV průkaz

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.