quality assurance, ostrava

kontakt
aneta nováková - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/117/07/2019/AN - t-1235

popis pracovní pozice

- tvorba, udržování a aktualizace databáze dokumentů integrovaného systému řízení jakosti, EMS, HACCP, BRC, IFS, BOZP

- udržování a revize specifikací ingrediencí a obalů

- vyhodnocování plnění cílů politiky jakosti, HACCP, BOZP

- plánování interních auditů

- metodické řízení systému kontroly hmotnosti

- technologická podpora výroby při dohledávání příčin reklamací zákazníků, analýza výrobního procesu

- účast na auditech

- kontrola pitné vody a systém DDD

- autorizovaná osoba na chemické látky ( dle legis.požadavku)

co vám nabídneme

- zaměstnání na HPP pro velmi významnou výrobní společnost

- 5 týdnů dovolené

- závodní stravování

- příspěvek na penzijní pojištění

- 13. plat

- docházkový bonus

co od vás očekáváme

- VŠ chemická, obor potravinářská chemie a mikrobiologie

- praxe na obdobné pozici

- znalost AJ jazyka na komunikativní úrovni

- praxe v oblasti řízení jakosti

- znalost zákonných předpisů v oblasti chemických látek

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám Vaše CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.