react developer, praha

kontakt
renata haladová - 778463502, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
IS/IT Správa
referenční číslo
/63/02/2021/RH - t-3003

popis pracovní pozice

REACT DEVELOPER

Pro našeho zákazníka vyvíjíme novou platformu telekomunikačního terminálu pro železniční dispečery. Dispečeři řídí provoz na železnici a pro svoji misi potřebují sofistikovaný telekomunikační terminál, který jim umožní nejen telefonovat, ale zajistí i integraci s dalšími aplikacemi jako jsou např. mapy, zprávy a aplikace třetích stran.

Cílem projektu je analýza, návrh a realizace nového telekomunikačního terminálu s webovým rozhraním.

  • Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití.
  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu

co od vás očekáváme

Co tedy konkrétně budeš dělat?

  • Navrhovat design a implementovat webový front-end
  • Navrhovat a implementovat automatické testy
  • Komunikovat s architekty celého systému
  • Tvořit dokumentaci
  • Podílet se na údržbě a bugfixingu

Vývojové prostředí

Vzhledem k tomu, že projekt právě začíná, nejsou detailní technologie a prostředí přesně definovány.

Použité technologie

  • JavaScript
  • WebSockets
  • REACT
  • SIP
  • GIT
  • JIRA
  • SOA

Požadavky

  • Zkušenosti s front-end vývojem
  • Znalost REACT
  • Znalost WebSockets
  • Znalost JavaScript
  • Anglický jazyk (B2 a vyšší)

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.