recruitment consultant aj+nj, praha

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Personalistika a HR
referenční číslo
/45/03/2019/SV - t-787

popis pracovní pozice

Dynamická mezinárodní IT společnost hledá nového kolegu či kolegyni na pomoc s náborem nejen IT specialistů. Máš už za sebou zkušenost s náborem či oslovováním kandidátů? Domluvíš jak anglicky tak i německy? Láká Tě pracovat jako in-house recruiter?

co bude Tvojí náplní práce:

  • komunikace s potenciálními kandidáty a agenturami, které pomáhají s náborem
  • vyhledávání a oslovovaní kandidátů pomocí různých nástrojů, využívání interní databáze
  • komunikace s ostatními kolegy a hiring manažery
  • vytváření inzerátů
  • plánování pohovorů a příprava kandidátů

co vám nabídneme

  • velmi pestrou pracovní náplň
  • možnost naučit se mnoho nového od zkušenějších kolegů
  • přátelské pracovní prostředí, kde člověk není jen číslo
  • zajímavé platové ohodnocení + spousta benefitů: stravenky, dovolená navíc, sick days, občerstvení na pracovišti

co od vás očekáváme

  • cca 1 rok zkušeností v oblasti náboru
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • znalost anglického a německého jazyka na komunikativní úrovni
  • schopnost pracovat samostatně
  • možnost pracovat z home office, nebo na pobočce společnosti v Praze či v Ostravě

jak se přihlásit

Zaujala Vás tato pozice?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět", vyplňte kontaktní formulář na následující straně a připojte svůj životopis.

Váš životopis si prostuduji a budu Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.