ředitel pobočky - operation manager dc, plzeň

kontakt
jan zimmel - 778532155, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
plzeň, plzeňský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/128/04/2021/JZ - t-3340

popis pracovní pozice

Náš klient, mezinárodní retailová společnosti v oblasti e-commerce, expanduje na český trh a otevírá v Plzeňském kraji své distribuční centrum pro Česko.

Hledáme ředitele tohoto DC, tedy v podstatě pozici Operation manager, protože tento člověk bude mít na starosti celý logistický provoz. Co naopak řešit nebudete je obchod a marketing, tedy obecně agenda související přímo s e-commerce aktivitami, které budou přímo řízené z HQ ze zahraničí.

Nabízíme příležitost vybudovat si a být zodpovědný/ou za svěřenou část firmy, která úspěšně obchoduje v mnoha zemích světa od Ameriky po Asii. Společnost je duchem velmi mladá, dynamická, flexibilní, umí se rychle rozhodovat a očekává partnera, který bude myšlenkově a osobním nastavením na “podobné vlně”.

co od vás očekáváme

Profilově tedy hledáme zkušeného manažera v oblasti distribuční logistiky, člověka orientovaného na reálný provoz DC, který si bude za podpory HQ stavět celý tým pod sebou. Zkušenosti z podobného start-upu budou velkou výhodou. Plynulá AJ je samozřejmostí. Zkušenosti z retailu, ideálně přímo e-commerce, jsou velice vítané už jen kvůli znalosti fungování tohoto odvětví. Objemově cílíme až na 400 FTE v horizontu 1,5 roku.

V případě vašeho zájmu se mi ozvěte na jan.zimmel@randstad.cz, své materiály můžete poslat rovnou v AJ, vítán je i komentář k CV, proč máte zájem. S odpovědí se vám ozvu, co nejdříve to bude možné.