regionální manažer hradec králové

kontakt
lenka skalická, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hradec králové, královéhradecký kraj
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
8563
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Jste komunikativní a máte v sobě obchodní drive? Nechybí vám zkušenosti s prodejem v (elektro)technické oblasti? Péči o zákazníky vám není cizí a chcete posunout svou kariéru na další level? Pak hledáme právě vás na pozici manažera pro Východní Čechy.

Jaká bude vaše náplň práce:

  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí pro stávající zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových klientů
  • návrhy obchodně-technických řešení a příprava obchodních podmínek
  • konzultace v oblasti všech produktových řad ((EZS, EPS, kontrola vstupu, CCTV))
  • zodpovědnost za chod pobočky
  • pravidelné cestování za klienty ve svěřeném regionu

Co musíte umět:

  • zkušenost s obchodem v oblasti techniky
  • orientace v elektrotechnice
  • znalosti v oblasti zabezpečovací techniky výhodou
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • obchodně-proaktivní přístup
  • aktivní znalost angličtiny (B2)
  • řidičský průkaz sk. B

Co Vám nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
  • bonusový program odpovídající dosaženým obchodním výsledkům
  • benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, e-learningové kurzy
  • služební vozidlo s možností využití k soukromým účelům
  • možnost profesního rozvoje a růstu
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • pružnou pracovní dobu