reporting & business analyst, praha žižkov

kontakt
filip hofírek, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha žižkov
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
8808
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro prosperující logistickou firmu sídlící na Praze 3 (Žižkov), hledáme nové tváře se zkušenostmi a zálibou v logistice. Líbí se Vám práce v anglickém jazyce a máte jazykovou úroveň - fluent? Pošlete nám svůj životopis a udělejte první krok k fajn pozici.

 Reporting & Business Analyst

Nabízíme:

·         Stravenky v hodnotě 90,-/den

·         5 dní dovolené navíc, 3 dny sick days

·         Příspěvěk na cestování (1800CZK hrubého/měsíc)

·         Příspěvek na Penzijní připojištění

·         Příspěvek na sport (Multi-Sport Card), fitness v kanceláři

·         Teambuilding a firemní akce

·         Charitativní akce

·         Referral program

Náplň práce:

·         Analýza dat, reporting a reportní řešení napříč celým procesem analýz a reportů (např. plně automatické reportingové řešení..), klíčové ukazatele výkonnosti

·         Propojení databází přímo s reportingovými řešeními, jako je Power BI (nebo jiné nástroje VBA)

·         Vedení menších projektů na zlepšení

·         Účast na podnikové analýze (KPI´s)

·         Research a porozumnění požadavků/problémů a pomoci navrhnout řešení

·         Porozumět logice a struktuře obchodního a interního logistického systému (ALA)
·         Rozvíjet a řídit Performance Management

Požadujeme:
·         Pokročilou znalost MS excel, MS Access – výhodou
·         Znalost VBA tools
·         Pokročilá znalost AJ (fluent)
·         Výborné komunikační schopnosti, profesionální business přístup, motivace, problém-solving skills
·         Dobrý posluchač s dobrými sumarizačními a sugestivními schopnostmi

·         Ochotný cestovat/relokovat