řidič (pouze lokalita valmez, 1 směnný provoz, 25 000 kč), valašské meziříčí

kontakt
michaela vávrová - undefined, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
valašské meziříčí, zlínský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/7/10/2018/MV - t-468
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáte práci řidiče? Máte oprávnění skupiny B, C a E? Uvítáte samostatnou práci na jednu směnu (ranní)? Je pro Vás důležitý fajn kolektiv a příjemná pracovní atmosféra? Máme pro vás nabídku!

Co bude Vaší náplní práce?

  • kontrola zaplněnosti kontajnerů, odvoz kontajnerů dle svozového plánu, vykládka a nakládka materiálů
  • práce na nakladači (kolový bagr) - nakládky materiálů na menší transportní auta
  • drobná (běžná) údržba svěřeného vozového parku (tankování, výměna žárovek apod.)
  • každodenní komunikace s vedoucím provozovny (svozový plán, zpětná vazba aj.)
  • práce POUZE VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

Co Vám nabídneme

Bez oprávnění na sk. B, C a E to nepůjde, vše ostatní Vás naučíme.

Co bude Vaší výhodou?

  • výhodou praxe v obsluze kolového bagru
  • zkušenosti s obsluhou hydraulické ruky (skupina N)

Koho hledáme

Kromě vstupního zaškolení, fajn kolektivu a přátelské pracovní atmosféry Vám rádi nabídneme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • odpovídající mzdové ohodnocení (nástupní mzda od 25 000 Kč)
  • pouze ranní směnu (7:00 - 15:30 hodin)
  • lokalitu Valašské Meziříčí (řidiči nevyjíždějí do jiných regionů)