řidič vzv 162 kč/hod, praha

kontakt
petra procházková - 770112252, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/123/11/2019/PP - t-1658

popis pracovní pozice

Máte zkušenosti ze skladu? Máte papíry na VZV? Přidejte se k nám a vydělejte si slušné peníze!

Náplň práce:

  • nakládka/vykládka pomocí VZV
  • příjem, balení a kompletace zboží
  • příprava zboží k expedici

co vám nabídneme

  • spolupráci na HPP
  • místo výkonu práce Jirny (pohodlná cesta autobusem z Černého mostu)
  • dvousměnný provoz (ranní, odpolední)
  • mzda 162 Kč/hod
  • příspěvek na stravné ve výši 80 Kč/směna
  • příspěvek na dopravu ve výší 25 Kč/směna
  • kvartální prémie až 7.500 Kč za plnění plánu
  • dovolená 4 týdny

co od vás očekáváme

  • zkušeného řidiče VZV (praxe podmínkou)
  • platné oprávnění na VZV
  • fyzická zdatnost
  • samostatnost
  • spolehlivost
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.