řidič vzv ( kat. g) - noční směna 190 kč/hod, praha

kontakt
petra arnholdová - 778705044, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/37/02/2019/PA - t-730
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

  • kontrola správnosti množství zboží na lokacích
  • kontrola expirací
  • přeskladňování zboží
  • jednoduché úkony ve skladovém programu

co vám nabídneme

  • spolupráce na HPP
  • jednosměnný provoz
  • pracovní doba od 0:00 do 08:30 (noční směny)
  • mzda 190 Kč/hod
  • dovolená 4 týdny
  • stravenky

co od vás očekáváme

  • spolehlivost
  • nástup ihned
  • zájem o noční směnu
  • člověka co má osvědčení na VZV s kategorií G

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.