řidič vzv - mošnov

kontakt
lucie fukalová - 770147132, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
mošnov, moravskoslezský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/84/03/2020/LF - t-2013

popis pracovní pozice

Do našeho týmu hledáme zkušeného řidiče VZV, který již na obdobné pracovní pozici pracoval, a má zájem se tomuto zaměstnání nadále věnovat.

Hledáme řidiče VZV, který chce pracovat, a jeho náplní práce bude:

- Příjem, skladování a kontrola zboží

- Odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek

- Používání čtečky a manipulačních prostředků (VZV)

- Zajištění související dokumentace a evidence

- Práce ve dvousměnném provoze

co vám nabídneme

- 25.000 Kč

- příplatky dle zákoníku práce

- 5 týdnu dovolené

- 100 Kč stravenky

co od vás očekáváme

- zkušenosti na obdobné pracovní pozici

- ochotu pracovat ve 2 směnném provozu:

1.směna 06:00 - 14:30

2.směna 09:30 - 18:00

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.