řidič vzv s bočním řízením (retruck), choceň

kontakt
kateřina šťastná - 602679854, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
choceň, pardubický kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/12/01/2019/KŠ - t-651
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Náš klient je jedním z hlavních světových lídrů výroby systémů pro akustický a tepelněizolační komfort motorových vozidel.

Vyvíjí a vyrábí multifunkční komponenty, moduly a komplexní řešení pro interiér vozidla, oblast kufru, motoru a podvozku.

V tuto chvíli do svého týmu hledá šikovného kolegu na pozici: Řidič VZV s bočním řízením (retruck)

Náplň práce:

·       manipulace ve skladu s autodíly (podhledy osobních a nákladních vozů)

·       zaskladňování, vykládání a nakládání materiálu (4 patrové regály)

·       skenování - práce se čtečkou

·       vhodné i pro ženy inventury

·       manipulace s obaly (palety, kovové klece)

·       obsluha VZV s bočním řízením (retruck)

Co Vám nabídneme

·       nástup IHNED

·       13. plat

·       HPP na dobu neurčitou - práce v moderním a čistém prostředí

·       možnost kariérního a odborného růstu

·       bezplatná autobusová doprava firemním autobusem

·       zvláštní příplatky

·       příspěvek na stravování, telefon, penzijní připojištění

·       roční bonus za splnění pracovního fondu

odměny při pracovních a životních jubileích

Co od vás očekáváme

Co požadujeme:

·       i krátkodobou zkušenost s VZV výhodou, ne podmínkou

·       ochotu pracovat v 3-směnném provozu (ranní, odpolední, noční)

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.