řidič vzv, kopřivnice

kontakt
veronika vávrová - 778 463 528, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kopřivnice, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/46/06/2018/MA - t-532

popis pracovní pozice

Hledáte dobrou práci, kde využijete zkušenosti s řízením VZV? Máme ji pro vás v Kopřivnici! Nabízíme mzdu až 23 000 Kč a k tomu svozovou dopravu. Nastupte ihned, doporučte vaše známé a získejte navíc 5000 Kč! Tak neváhejte a volejte na 778 463 528.

Co Vás v práci čeká?

  • rozvoz materiálu, jeho náklad a výklad

co vám nabídneme

  • mzdu až 23 000 Kč měsíčně + příplatky
  • bonusy před Vánoci a dovolenou
  • podíl na hospodářském výsledku
  • dotované obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
  • dotovanou dopravu nebo vám přispějeme na dopravu dle vzdálenosti až 1 125 Kč měsíčně
  • týden dovolené navíc

co od vás očekáváme

  • průkaz VZV, případně vám ho pomůžeme obnovit
  • zkušenosti s řízením VZV výhodou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • dobrý fyzický a zdravotní stav

Pokud vás naše nabídka zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Budeme vás kontaktovat. Chcete bližší informace ihned? Pak nám zavolejte na 778 463 528. Budeme se těšit.