řidič vzv/retraku - práce pouze na dvě směny, bor

kontakt
lenka rajzrová - 775 882 415, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
bor, plzeňský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/102/04/2018/RV - t-1077

popis pracovní pozice

Unavují Vás noční směny ? Máme pro Vás práci řidiče VZV v příjemném českém prostředí na dvě směny v logistické společnosti XPO Supply Chain sídlící v Boru u Tachova .

co vám nabídneme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na cestu
  • po půl roce produktivní bonus
  • zdravotní volno

co od vás očekáváme

  • aktivní přístup k práci
  • odpovědnost, schopnost pracovat v týmu
  • pečlivost, spolehlivost
  • praxe v obsluze VZV / retrucku , platné oprávnění
  • čistý RT
  • pojistka odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům?

Stiskněte tlačítko "přihlásit se teď nebo nás kontaktujte na telefonu 775 882 415, případně na e-mailu : lenka.rajzrova@randstad.cz

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.