řidič/ka - c+e brno

kontakt
lea čočovská - 771128136, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/163/03/2021/LČ - t-3222

popis pracovní pozice

Jste aktivní řidič/ka? Chcete mít jisté peníze, stálou práci? Staňte se řidičem/řidičkou pro zavedenou a stabilní společnost.

Náplň práce:

-řídit náklaďák, naložit a vyložit odpad (svozové vozidlo)

-vést záznamy o provozu vozidla

-starat se o svůj vůz

co vám nabídneme

-nástup možný ihned

-průměrnou mzdu 27 000 Kč

-práci pouze na ranní směnu

-4 týdny dovolené + 2 dny zdravotního volna

-100 Kč stravenky

-příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč

-příspěvek na životní pojištění 500 Kč

-flexi pas až 1000 Kč/měsíc

-moderní nová auta - Mercedes

co od vás očekáváme

-platný řidičský a profesní průkaz sk. C+ E, kartu řidiče

-absolvování psychotestů

-zkušenost s řízením kontejnerových vozidel výhodou

-průkaz ADR výhodou

-spolehlivost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.