řidič/ka sk. c+e - plzeň

kontakt
gabriela potůčková -+420 778 882 079, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
plzeň, plzeňský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/159/03/2021/BH - t-3218

popis pracovní pozice

Jste aktivní řidič/ka a máte rád/a tuto práci? Staňte se řidičem pro zavedenou a stabilní společnost na českém trhu.

Jaký by byla náplň Vaší práce?

  • řízení vozidla
  • kontrola a vedení záznamů o vozidle
  • zabezpečování koordinace celé posádky

co vám nabídneme

  • nástup možný ihned
  • 4 týdny placené dovolené
  • dva dny zdravotního volna
  • zajímavé bonusy a prémie (až 20 000 Kč ročně)
  • příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění (vždy 500 Kč)
  • pevná pracovní doba + příplatek za přesčas
  • pomoc při rozšiřování řidičského průkazu
  • auta značky Mercedes

co od vás očekáváme

  • platný řidičský a profesní průkaz sk. C + E
  • kartu řidiče
  • absolvování vstupního testu při nástupu
  • praxe na pozici řidiče není nutná
  • zodpovědný přístup
  • férovost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.