různé pozice do výroby - přímo do kmene, humpolec

kontakt
lucie havlová - 602 431 603, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
humpolec, kraj vysočina
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/19/01/2019/RV - t-1314

popis pracovní pozice

Pro naše významné klienty v lokalitě Humpolec, hledáme zaměstnance na následující pozice:

Všechny uvedené pozice jsou v jednosměnném provozu!

Mistr Montáže

30 000 Kč až 45 000 Kč za měsíc

Požadujeme alespoň základy angličtiny (popřípadě němčina)

Výhodou je zkušenost s montáží a strojírenstvím

Samostatnost

Smlouva na dobu neurčitou

Lakýrník práškové lakovny

32 000 Kč za měsíc

Dostřikování barvy automatickou pistolí

Min. 2 roky praxe s práškovým lakováním

Operátor ve strojírenské výrobě

23 000 Kč až 25 000 Kč

Technické vzdělání

Praxe ve strojírenské montáži výhodou

co vám nabídneme

Pro všechny výše uvedené pozice platí:

Týmové bonusy

Stravenky 85 Kč

Kurzy angličtiny

co od vás očekáváme

chuť do práce

specifické požadavky jsou uvedené u jednotlivých pozic

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.