různorodá práce ve výrobě - náborový příspěvek 10 000 kč, jihlava

kontakt
lucie havlová - 602431603, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
jihlava, kraj vysočina
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/104/11/2020/LH - t-2731

popis pracovní pozice

Nabízíme skvělou pracovní příležitost pro všechny bez ohledu na dosavadní zkušenosti. Pozice je přímo do kmenového stavu našeho klienta. Budete součástí firmy s rodinnou atmosférou a lidským přístupem.

vaší prací bude:

  • kontrola správného chodu zařízení
  • regulace dávkování surovin
  • doplňování komplementů
  • vizuální kontrola stavu a počtu výrobků

co vám nabídneme

nástupní  mzdu 22 000 Kč

mzdu po zkušební době 26 000 Kč

náborový bonus 10 000 Kč

docházkový bonus 2 000 Kč

bonusový systém odměňování

měsíční prémie až 30 %

dotované stravování

sleva na firemní výrobky

co od vás očekáváme

  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • ochotu pracovat ve směnném provoz

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.