sales assitant - prémiová obuv a kabelky, praha 1

kontakt
lukáš veselý, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha 1, hlavní město praha
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
8131
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáte novou výzvu v oblasti prémiového retailu? Skvělá úroveň zákaznického servisu je pro Vás samozřejmostí? Řadíte se k milovníkům kvalitní obuvi? Chcete pracovat ve společnosti, která si Vás bude vážit a ocení Vaše úspěchy?

Pak hledáme právě Vás!

Prémiová značka obuvi, kabelek a doplňků, pro kterou je kvalita na prvním místě, otevírá nový butik. Pro tento obchod hledáme prodejní asistenty, pro které je kvalita produktu a hlavně zákaznického servisu na prvním místě.

Náplň práce:

  • budete opravdovým ambasadorem značky

  • aktivní účast na otevření zbrusu nové prodejny

  • budování dlouhodobých vztahů se zákazníky, kteří se za Vámi budou rádi vracet

  • vysvětlování vlastností použitých materiálů a následné péče o ně

  • úklid prodejny, aby splňovala vysoké standardy značky

  • práce na pokladně - prodej, vrácení zboží, reklamace

Co Vám nabízíme:

  • nadprůměrnou fixní mzdu + možnost nadstandartních bonusů

  • možnost pracovat pro značku se skvělým jménem na trhu

  • vyberete si uniformu, která Vám bude následně proplacena

  • 4 páry bot dle Vašeho vlastního výběru, abyste denně pociťovali, co prodáváte

  • Stravenky v hodnotě 100 kč

  • zaměstnanecké slevy na produkty pro celou rodinu

  • balená voda, káva a čaj, pro lepší začátek dne :-)

Ideální kandidát:

  • milujete zákaznický servis a komunikaci

  • máte zkušenost s prací v obchodě

  • znáte základní slovíčka v anglickém, nebo ruském jazyce

  • úsměv na rtu Vás zdobí již od ranních hodin :-)