sales consultant - palladium, praha

kontakt
david kurel - 778882096, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/142/09/2019/DK - t-1455

popis pracovní pozice

Pro ikonickou globální značku zabývající se prodejem prvotřídních šperků a módních doplňků hledáme posilu do přátelského týmu Sales Consultantů! Pokud je pro vás móda stejně důležitá, čekáme na vás!

co vás čeká

Stanete se důležitým článkem našeho týmu, který se stará o spokojenost našich zákazníků. Naše produkty milujeme, stejně jako naši zákazníci. Zákaznický servis a pomoc s výběrem vhodného produktu je klíčová. Taktéž se seznámíte s našim pokladním systémem. Společně budeme tvořit příjemný zážitek z nakupování našich zákazníků.

co vám nabídneme

·         Práci ve významné mezinárodní společnosti

·         Práci na plný pracovní úvazek

·         Velmi zajímavé platové ohodnocení + bonusy z prodeje

·         Příspěvek na uniformu až 22.000,- Kč/rok

·         Příspěvek na šperky

·         Kariérní růst

co od vás očekáváme

·         Komunikační schopnosti

·         Pozitivní a zodpovědný přístup

·         Reprezentativní vzhled

·         Komunikativní znalost anglického jazyka nutností

·         Proaktivní přístup

·         Energii a úsměv na tváři

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.