sales consultant, praha

kontakt
david kurel - 778882096, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/142/09/2019/DK - t-1455

popis pracovní pozice

Chcete být součástí prémiové značky, která se zabývá prodejem prvotřídních šperků a módních doplňků? Máme pro Vás jedinečnou příležitost! Staňte se součástí našeho týmu prodejních asistentů.

co vám nabídneme

·         Práci ve významné mezinárodní společnosti

·         Práci na plný pracovní úvazek

·         Velmi zajímavé platové ohodnocení + bonusy z prodeje

·         Příspěvek na uniformu až 22.000,- Kč/rok

·         Příspěvek na šperky

·         Kariérní růst

co od vás očekáváme

·         Komunikační schopnosti

·         Pozitivní a zodpovědný přístup

·         Reprezentativní vzhled

·         Komunikativní znalost anglického jazyka nutností

·         Proaktivní přístup

·         Energii a úsměv na tváři

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.