sales engineer, ústí nad labem

kontakt
michaela beránková, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ústí nad labem, ústecký kraj
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
8906
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Sales Engineer. Pokud jste komunikativní a máte tah na branku, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • propagace společnosti u zákazníků,
  • vyhledávání nových příležitostí,
  • rozvíjení vztahů se zákazníky,
  • vyjednávání smluvních podmínek se zákazníky,
  • plnění prodejních cílů a koordinace projektů

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • jazykové kurzy
  • benefity (stravenky, příspěvky)
  • přátelská atmosféra
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru,
  • dobré komunikační a organizační dovednosti,
  • komunikativní znalost anglického jazyka,
  • výborná znalost MS Office (Excel, PowerPoint),
  • ochota vzdělávat se

Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Kontakt: Michaela Beránková / michaela.berankova@randstad.cz