sales manager pro čr, kyjov

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kyjov, jihomoravský kraj
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/60/07/2019/SV - t-1315

popis pracovní pozice

Hledáte novou obchodní a manažerskou výzvu? Staňte se součástí zavedené společnosti a zapáleného týmu, který na českém trhu prodává značkové produkty a potřebuje nového Sales managera.

na pozici Vás čeká

·        malý tým složený z obchodních zástupců a KAM – převezmete odpovědnost za jejich motivaci a koučování, stanovení cílů a hodnocení výsledků

·        je potřeba nastavit novou cenovou strategii, podívat se na produkty a analyzovat stávající portfolio

·        vytvoření nové obchodní strategie: kde a jak distribuovat, jací zákazníci jsou pro společnost zajímaví apod.

·        práce s klíčovými zákazníky i akvizice nových velkých zákazníků

·        rodinné prostředí, nadšené kolegy a zájem o dlouhodobou spolupráci

·        velký prostor – možnost spousty věcí ovlivnit, nastavit a změnit k lepšímu

·        zajímavé platové ohodnocení

·        služební vůz i k soukromým účelům, mobil, NTB

·        týden dovolené navíc, stravenky

co od vás očekáváme

·        prokazatelné zkušenosti s vedením prodejního týmu, který obchoduje na českého trhu

·        aktivní znalost anglického jazyka– využijete v rámci meetingů, prezentací a reportingu mateřské společnosti

·        velkou výhodou jsou zkušenosti s jednáním s nadnárodními obchodními řetězci či nonfood velkoobchody

·        obchodní dovednosti, schopnost najít příležitost, přesvědčit zákazníky a uzavřít obchod

·        strategické myšlení a dobré analytické schopnosti

·        ŘP. sk B – cca 2-3 dny týdně budete cestovat

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.