sales manager pro moravu (akvizice, vysoký fix), brno

kontakt
veronika michaličková - 777495010, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/40/02/2021/VM - t-2991

popis pracovní pozice

Hledáte novou výzvu na Moravě v oblasti služeb (aktivní obchod)? Máme zde skvělou příležitost pro akčního a zapáleného člověka, který se v obchodě cítí jako ryba ve vodě a nebojí se akvizic! Pokud si ceníte dobrého kolektivu a hledáte stabilní práci - budeme moc rádi, pokud nám o sobě dáte vědět!

co bude Vaší náplní práce:

• aktivní akviziční činnost, která je na této pozici tím nejdůležitějším

• osobní schůzky u s potencionálními klienty a vedení celého obchodního procesu (interní podpora při administraci schůzek)

• péče o portfolio klientů

• zodpovědnost za sestavení nabídky služeb a její prezentace

• pravidelný reporting

• vysoká fixní mzda + měsíční, roční bonusy (+ ohodnocení na základě KPI)

• 5 týdnů dovolené

• 3 sick days

• benefitní karta

• multisport karta

• stravenky

• služební automobil i k soukromým účelům

• příspěvek na pojištění

• nadstandardní lékařskou péči

• slevy na firemní výrobky, služby

• možnost dalšího rozvoje a individuálního vzdělávání

co od vás očekáváme

• 2-3 roky praxe v oblasti obchodu (ideálně s prodejem služeb)

• chuť vyhledávat nové obchodní příležitosti

• hledáme akčního a zapáleného člověka, který se v obchodě cítí jako ryba ve vodě

• týmového hráče, který si cení dobrého kolektivu

• AJ (B1) - i když je to firemní jazyk, nemusí to být perfektní úroveň, důležité je rozumět a přeložit si např. emaily, materiály atd.

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu. Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na veronika.michalickova@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.