sales manager (region olomoucko)

kontakt
veronika michaličková - 777495010, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
olomouc, olomoucký kraj
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/48/11/2020/VM - t-2678

popis pracovní pozice

Jste zkušený/á B2B obchodník/ce a aktuálně se poohlížíte po nové pracovní výzvě? Baví Vás péče o stávající klienty, ale rádi se také vydáte do terénu získat klienty nové? Bez větších problémů se domluvíte a porozumíte anglicky (B1-B2)? Pokud Vás láká pracovat v jedné z předních světových přepravních společností, pak jste na správném místě a určitě čtěte dále!

Co Vás na pozici čeká:

• péče o stávající klienty a získávání nových klientů (v regionu Olomoucko)

• příprava, účast a vedení obchodních schůzek s klienty

• zodpovědnost za správné plnění obchodního plánu

• tvorba cenových nabídek

• možnost plánovat si vlastní práci - práce v terénu/home office

co vám nabídneme

• fixní mzda + atraktivní kvartální bonusy

• služební auto i k soukromým účelům

• 5 týdnů dovolené a také 3 sick days

• stravenky

• Cafeteria systém odměn

• karta Multisport

• pracovní nástroje - notebook, telefon

• možnost jazykového vzdělávání

• zvýhodněný tarif mobilního operátora (pro více čísel - možnost využít v rodině)

co od vás očekáváme

• min. SŠ vzdělání

• alespoň 5 let zkušeností na obchodní pozici (ideálně B2B)

• bydliště v regionu Olomoucko

• výborné vyjednávací a komunikační dovednosti, ochota přinášet nový business

• komunikativní úroveň AJ (B1-B2) - na interní komunikaci ve společnosti, vstupní školení a je zde také možnost, že jeden z pohovorů bude v angličtině

• ŘP sk. B - aktivní řidič

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu. Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na veronika.michalickova@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.