sales manager, praha

kontakt
kateřina jůzová - 770173964, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/23/11/2019/KJ - t-1606

popis pracovní pozice

Umíte anglicky a máte zkušenost s prodejem bílé techniky? Nabízíme zajímavou práci Sales Managera / Key Account Managera!

Vaší hlavní náplní práce bude sjednávání nových obchodů s online i offline klíčovými prodejci.

co vám nabídneme

  • zajímavou práci v oblasti bílé techniky
  • mzdu 80 000 Kč - 130 000 Kč / měsíc
  • 25 000 Kč / měsíc za využití vlastního vozu a pohonných hmot (nedisponujeme služebním vozem)
  • fixní mzdu bez provizí z prodeje (nabízíme vysokou základní mzdu, která je podmíněna plněním předem nastavených cílů)
  • místem výkonu práce je Praha a 1x / týden budete moci pracovat z domu

co od vás očekáváme

  • prokazatelné zkušenosti v segmentu prodeje bílé techniky
  • aktivní znalost angličtiny, (jelikož Váš nadřízený bude anglicky mluvící)

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat - 770 173 964.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.