sales manažer pro čr a sk (tiskové technologie), brno

kontakt
veronika michaličková - 777495010, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Prodej a obchod
druh práce
práce na ičo
referenční číslo
/84/10/2020/VM - t-2590

popis pracovní pozice

Jste zkušený/á B2B obchodník/ce a angličtinu ovládáte na pokročilé úrovni (komunikace i psaní)? Oblast komponentů pro tiskárny a kopírky Vám není cizí ba naopak, jste v této oblasti již působil/a? Pokud hledáte novou pracovní výzvu a chcete pracovat v mezinárodním prostředí, pak určitě čtěte dále!

Co Vás na pozici čeká:

získávání nových klientů a udržování kontaktu se stávajícími klienty (starost o oblast - Česká republika a Slovensko)

příprava obchodních nabídek

• zodpovědnost za analýzu, koordinaci a provedení transakcí a poprodejní služby

organizace a vedení schůzek s klienty, prezentace společnosti

zastupování společnosti na mezinárodních veletrzích

• stabilní práci v mezinárodní a velmi dynamicky se rozvíjející společnosti

• motivační systém finančního ohodnocení (fixní plat + bonusový systém)

• práce na IČO

co od vás očekáváme

• velmi dobrá komunikativní znalost anglického jazyka (alespoň B2) - mluvená i psaná forma

• prokazatelná a odpovídající praxe v obchodu a obchodní dovednosti (ideálně sortiment pro tiskárny, kopírky atd.)

• schopnost pracovat pod tlakem, vytrvalost a důslednost při dosahování cíle

• výborné komunikační a prezentační dovednosti (zastupování společnosti na různých veletrzích, prezentace společnosti)

• předchozí zkušenost se zahraničními klienty

• výhodou je znalost specifičnosti uvedeného trhu a kontaktů v tomto oboru (komponenty a sortiment pro tiskárny, kopírky)

řidičský průkaz sk.B

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu. Máte nějaké další doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na veronika.michalickova@randstad.cz.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.