sanitář/ka - ošetřovatel/lka, hradec králové

kontakt
sabina ponikelská - 778764668, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hradec králové, královéhradecký kraj
obor
Zdravotnictví a sociální péče
referenční číslo
/24/10/2020/SP - t-2538

popis pracovní pozice

Do zdravotnického soukromého zařízení obsazujeme atraktivní pracovní místa. Chtěli by jste pracovat v novém, moderním medicínském prostředí, které je vybaveno technikou, která odpovídá nejnovějším trendům zdravotního prostředí? Máte zájem se nadále rozvíjet v této oblasti a je Vám blízká? Ano? Tak právě tato nabídka, by mohla zaujmout právě Vás.

Náplň práce:

  • Provádění pomocných a obslužných činností nutných pro poskytování ošetřovatelské, , preventivní, léčebné a diagnostické péče
  • Vykonávání činností při poskytování specializované ošetřovatelské péče pod přímým vedením
  • Pečování o hygienu prostředí oddělení
  • Manipulace se stravou pacientů a související úklidové a dezinfekční
  • Transportování biologického a zdravotnického materiálu
  • Manipulování s prádlem a lůžkem pacienta, jeho mechanická očista, dezinfekce a úprava
  • Doprovázení pacientů na odborná vyšetření a ošetření
  • Péče o tělo zemřelého a transport zemřelého
  • Asistování při provádění hygienické péče o pacienta

co vám nabídneme

  • Možnost flexibilního plánování směn (12 hodinové směny
  • Platové podmínky dle vzdělání a praxe + příplatky za noční a víkendové směny
  • Navyšování platu dle kariérního řádu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na stravování po uplynutí zkušební doby
  • Příspěvek na vzdělávání, vzdělávací kurzy a školení

co od vás očekáváme

  • Odbornou způsobilost dle zák. 96/2004 Sb.
  • Sanitářský kurz, ukončený 3. nebo 4. ročník střední zdravotnické školy – není podmínkou, ale výhodou (nekvalifikovaným zájemcům umožníme absolvování akreditovaného kurzu sanitářů – hradí zaměstnavatel)
  • Odbornou způsobilost
  • Fyzickou a psychickou odolnost
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Spolehlivost a schopnost rychlého rozhodování
  • Lidský a přátelský přístup
  • Chuť se rozvíjet a stále na sobě pracovat
  • Loajalitu a pečlivost
  • Sebereflexi a zodpovědnost

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "Aplikovat". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.