senior c# vývojář, ostrava

kontakt
patrik gřešíček - 778463515, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
IS/IT Konzultace
referenční číslo
/64/11/2020/PG - t-2698

popis pracovní pozice

Příležitost pro zkušeného C# vývojáře! Pro americkou společnost aktuálně hledám nového kolegu (m/ž), kterého čeká interní finanční systém, který bude mít na starost.

Příležitost je vhodná pro toho, kdo rád hledá a vytváří nová technická řešení, upřednostňuje práci v týmu a komunikaci.

Samotná společnost působí v oblasti analýzy dat, modelování a predikce v různých odvětvích. Tato data dále využívá mnoho společností, mezi nimi třeba Facebook, Google aj.

Pracovní náplň je tedy následující:

  • vývoj/ správa aplikací navázaných na finanční systém
  • tvorba nových technických řešení/ postupů
  • rozhodování o architektuře i designu
  • předávání zkušeností méně znalým kolegům

K práci se aktuálně využívá:

  • C#; VB, JavaScript
  • ASP.NET
  • Microsoft SQL
  • Jira, CSS

co vám nabídneme

  • 28 dní dovolené
  • stravenky 100,- CZK
  • flexipass kartu (1000,- CZK/ měsíčně)
  • multisport kartu
  • pravidelný home office
  • práci na mezinárodních projektech
  • nové prostory (relaxační místnost, stolní fotbálek)
  • různorodá školení, kurzy angličtiny
  • týmové akce

co od vás očekáváme

  • pokročilou zkušenost ve vývoji v C# (5 let ideálně)
  • znalost SQL
  • komunikativní úroveň AJ (pravidelné využití)
  • iniciativu - návrhy vylepšení aplikací/ hledání řešení
  • schopnost předat své vědomosti juniorním kolegům

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikni na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším postupu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na telefonu +420 778 463 515 nebo emailu patrik.gresicek@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.